1 Ürün Mevcut

Adidas Erkek Ayakkabı

Yumuşak ve esnek tasarımları ile her harekete uyum sağlayan Adidas erkek ayakkabı modelleri, popüler olarak tercih edilen isimlerden birisidir. Markanın özenle hazırladığı tasarımlar, ayağı rahat tutacak ve hareketleri kısıtlamayacak tüm özelliklere sahiptir. Eğlenceli açık hava aktivitelerinden spor egzersizlerine kadar birçok alanda kullanıma uygun ürün seçenekleri bulunur. Adidas kalitesiyle sunulan ayakkabılar, gündelik kombinlerde de kullanılabilir. Sportif ve rahat kombinler yapabileceğiniz bir işte çalışıyorsanız Adidas konforunu sizinle taşıyabilirsiniz. Uzun süreli giyimlerde bile konfor seviyesinden ödün vermeyen teknolojilere hemen ulaşabilirsiniz.

Sayfamızda erkekler için hazırlanmış tasarım seçeneklerine sahip spor ayakkabılar yer alır. Adidas kategorisi içerisinden bireysel tarzınıza uygun modellere ulaşmak oldukça kolaydır. Markanın ürünleri arasında, her zamanki tarzınıza uygun tasarımları bulabileceğiniz gibi yeni zevkleri denemeniz de mümkündür. Yeni sezonda eklenen ve son trendlere uygun hazırlanan spor ayakkabılara göz atabilirsiniz. Giyim tarzınıza yepyeni bir dokunuş niteliğinde olacak ayakkabılara sahip olabilirsiniz.

Adidas Erkek Ayakkabı Fiyatları

Stil sahibi tasarımlara sahip Adidas erkek ayakkabılar, indirimli fiyatlarla sunulur. Markanın orjinal ürünleri, olabilecek en uygun aralıklarla sayfamızdadır. Up&Up üzerinden renkleri, tasarım özellikleri ve ürün serileri farklılık gösteren seçeneklere ulaşabilirsiniz. Markanın farklı ayakkabı serilerinin fiyat aralıklarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Alışverişe başlamadan önce ürünlerden beklediğiniz özellikleri, aradığınız kriterleri ve maksimum bütçenizi belirleyebilirsiniz. Böylece beklentilerinizi her açıdan karşılayacak Adidas erkek ayakkabı modelini hızla bulabilirsiniz.

Kategorimizden, markanın en sevilen tasarımlarının yer aldığı ürün serilerine ulaşabilirsiniz. Popüler olarak tercih edilen ürün serileri arasında ilk sıralarda Superstar yer alır. Bu serinin tamamıyla siyah olan modeli, gündelik kullanım için ideal özellik gösterir. Tek renk siyah spor ayakkabılar, farklı renkler ve tarzlarla kombinlemesi en kolay olan seçeneklerdir. Bu özellikleri, tarzınızın vazgeçilmez bir parçası haline getirmek için ayakkabı arıyorsanız ideal özellik göstermesini sağlar. Siyah rengi, sıklıkla giyim için harika bir tasarım olarak görülür. Adidas’ın ikonik ve kaliteli tasarım ayrıntıları, siyahın asil yapısının ön plana çıkmasını sağlar.

Adidas Erkek Ayakkabı Modelleri

Adidas erkek ayakkabı modellerinin nefes alabilir tasarımları, farklı hava sıcaklıklarında kullanıma uygun olmasını sağlar. Soğuk havaya karşı ayağı koruyacak kadar kalın ve kaliteli materyalleri bulunur. Nefes alabilirlik sağlayan delikleri ve materyalleri, sıcak havalarda ayağın rahatsız olmasını engeller. Yürüyüş, koşu, basketbol ve daha birçok farklı spor aktivitesinde bu özelliğinden faydalanmak mümkündür. Spor aktiviteleri sırasında tüm vücudu taşıyan ayakların konforlu şekilde desteklenmesi gerekir. Bu destek hem olası sakatlıkların önüne geçer hem de spor performansını artırır. Adidas ayakkabılarını tercih ederek bu faydalardan ve çok daha fazlasından yararlanmaya başlamanız mümkündür.

Ayak parmaklarının rahat edeceği kadar geniş bir alan sunan tasarımları vardır. Topuk kısmında, ayağı sıkmadan dikkat çekici bir destek sağlar. Markanın spor ayakkabılarının bu özelliklerinden yararlanabilmeniz için birbirinden farklı numara alternatifleri sunulur. 44,5 gibi yarım numaların yer aldığı, kapsamlı bir seçenek yelpazesi mevcuttur.