6 Ürün Mevcut

Hummel Erkek Ayakkabı

Spor giyim ürünleri denince akla ilk gelen markalar arasında bulunan Hummel, beğenilerek tercih edilen erkek ayakkabı modelleri sunar. Hummel erkek ayakkabı modelleri, zorlu spor aktivitelerinden gündelik yaşama kadar istediğiniz her alanda kullanılabilir. Ürünlerin tasarımları, spor ayakkabılardan beklenen tüm özellikler ve çok daha fazlası göz önünde bulundurularak hazırlanır. Böylece tasarımlarıyla beklentileri karşılayan ve giyim süreci boyunca performansı artıran spor ayakkabılar ortaya çıkar.

Spor aktiviteleri için hazırlanan bu ayakkabılar, nefes alabilir materyallerden üretilir. Vücudun tüm ağırlığını taşıyan ayakların yüksek derecede zorlandığı aktivitelerde, nefes alabilir bir materyalin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Ayakkabı içine hava giriş ve çıkışlarını engelleyen materyallerin giyilmesi, ayak sağlığı üzerinde yıpratıcı sonuçlar yaratır. Hummel markasının kaliteli materyalleri ile limitlerinizi zorlayacağınız sporlar yapabilirsiniz. Bu zorlamaya uyum sağlayabilen bir ayakkabı giymenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Hummel Erkek Ayakkabı Fiyatları

Hummel erkek ayakkabı fiyatlarında sunulan çeşitlilik, bütçenize uygun ürünleri bulmayı mümkün kılar. Alışveriş bütçeniz dahilinde olan spor ayakkabıları belirleyerek sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ayakkabıların renklerini, modellerini, taban yükseklikleri ve teknolojilerini karşılaştırabilirsiniz. Sonunda hem fiyat hem de tasarım açısından memnun kalacağınız ürüne karar verebilirsiniz. Up&Up kampanyalarından yararlanarak Hummel kalitesine sahip olabilirsiniz.

İndirimli fiyat aralıklarıyla sunulan Hummel erkek ayakkabı modellerinin popüler olarak tercih edilmesini sağlayan birçok özelliği bulunur. Bu özellikler arasında ilk sıralarda, yüksek darbe emilim gücü yer alır. Gün içerisinde, yürünen zeminden kaynaklı olarak ayağa çok farklı darbeler gelir. Bu darbelerin sıklığı ve şiddeti spor aktiviteleri sırasında katlanarak artar. Hummel’ın özel olarak tasarladığı ayakkabı modelleri sayesinde, darbelerden kaynaklı olası kaza riski minimuma indirilir. Spor ayakkabıların taban tasarımları, gelen darbelerin ve dış etkenlerin yüksek düzeyde emilmesini sağlar. Böylece ayağa ulaşmalarını engelleyerek koruma gücünü gösterir. Ayak tabanının doğal kıvrımlarını saran tasarımı, darbe emilimi sağlamasına rağmen sert değildir. Yumuşak ve esnek bir yapıya sahiptir. Yüksek kalitedeki üretim materyalinden kaynaklanan esneklik, spor sırasında hareket özgürlüğünün korunmasını sağlar.

Hummel Erkek Ayakkabı Modelleri

Hummel erkek ayakkabı modellerinin bağcık tasarımı, ölçülerinize harika şekilde uyacak bir giyim süreci elde etmenizi sağlar. Bağcıklar bağlandığında bileği fazla sıkmak ve istediğiniz tüm hareketleri yapmanıza imkan tanıyan alanı yaratır. Aynı zamanda ayakkabının ayağa sabitlenmesini sağlar ve spor sırasında kayması, çıkması gibi problemlerin önüne geçer. İşlevsel ve teknik özellikleri sayesinde ideal giyim sürecini sağlayan ayakkabı modelleri bulunur.

Beyaz taban üzerine birbirinden farklı renklerde tasarımların yer aldığı ayakkabılar, Hummel’ın ikonik görüntülerinden birisidir. Ayakkabının yan tarafından bulunan Hummel logosu, tüm tasarıma dinamik bir tarz katmayı başarır. Beyaz, siyah ve gri, sayfamızda yer alan klasik renk alternatiflerinden bazılarıdır. Bu renklerin yanı sıra, kırmızı, mavi, pembe gibi çok çeşitli tasarım detaylarına sahip ürünler de bulunur.