23 Ürün Mevcut
Yeni
859,00 TL

Skechers Erkek Ayakkabı

Fonksiyonel tasarımları ile ön plana çıkan Skechers markası, gündelik yaşamda popüler olarak tercih edilen ayakkabılar sunar. Skechers erkek ayakkabı modelleri, yürüyüş ve koşu gibi çok çeşitli aktivitelerde kullanıma uygundur. Sportif ve rahat kombinlerin yapıldığı günlerde, ayağın yüksek seviyede konfora erişmesini sağlar. Skechers markasının uzun yılların tecrübesi ile oluşturduğu tasarımı, ayak sağlığını destekler. Uzun saatler boyunca giyimde bile ayak bileği, tabanı ve parmakların zarar görmesini engeller. Ayak bileğinin arkasından yükselen bölümü, güvenli bir giyim süreci elde edilmesini sağlar. Olası darbelere ve kazalara karşı korur. Ayak ölçülerinizle uyumlu numaraları tercih ettiğiniz sürece, bilek kısmından veya parmak uçlarından sıkması benzeri problemler yaşanmaz. Esnek materyali, ayağınızın doğal yapısına uyum gösterir. Up&Up üzerinden ulaşabileceğiniz ayakkabı numarası yelpazesi sayesinde, Skechers modelleri arasından size uygun ölçülere sahip olabilirsiniz. Ayağı sıkmayan, bileği destekleyen ve parmak uçlarını koruyan spor ayakkabıların keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Skechers Erkek Ayakkabı Fiyatları

Taban teknolojisinden ayakkabı rengine kadar her bir detayı çeşitlilik gösteren Skechers erkek ayakkabı modelleri bulunur. Ürün modellerinin bu çeşitliliği, sayfamızda sunulan fiyat aralıklarının da farklılaşmasını sağlar. İnternet üzerinden alışverişe özel sunulan indirimli fiyat aralıkları, beğendiğiniz Skechers erkek ayakkabı modellerini satın almayı kolaylaştırır. Sayfamızdaki spor ayakkabı modellerini sıralayarak fiyat aralıklarını inceleyebilir, birbirinden güzel tasarım seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Markanın en geniş çeşitliliği sunduğu modelleri arasında, tamamıyla siyah olan spor ayakkabıları yer alır. Siyah spor ayakkabılar, her erkeğin gardrobunda yer alması önerilen temel parçalardan birisidir. Kombinlemesi oldukça kolay olan siyah ayakkabılar, ne giyeceğinizi bilmediğiniz anlarda tercih edilebilir. Siyah modeller kendi içerisinde de farklılıklar gösterir. Taban yüksekliği, tasarımında kullanılan materyallerin özellikleri ve parlaklığı gibi detayları değişen ürünlere ulaşabilirsiniz. Tarzınıza tam anlamıyla uyan siyah bir spor ayakkabı almanın keyfini yaşayabilirsiniz.  

Skechers Erkek Ayakkabı Modelleri

Siyah, erkeklerin ayakkabılarında beğendiği temel renk olsa da ton seçenekleri bununla sınırlı değildir. Siyahın yanı sıra, gri, beyaz, turuncu, yeşil ve altın rengi gibi farklı tasarım alternatifleri de bulunur. Skechers erkek ayakkabı modelleri, uyumlu renklerin kombinasyonlarına sahiptir. Beyaz, turuncu ve siyah renklerinin bir araya getirildiği modeller, popüler olarak tercih edilen tasarımları arasındadır. Siyah ve beyazın zıtlığı üzerinde yer alan turuncu, ön plana çıkarak ayakkabıya renk verir.

Giyim tarzında daha sade renkler ve tasarımlar isteyenlerin tercih edebileceği Skechers erkek ayakkabı modelleri de bulunur. Tabanında lacivert tasarım detaylarının yer aldığı ve bunun dışında tamamıyla beyaz olan ayakkabılar, sade alternatiflerden birisidir. Beyaz da kombinlenmesi kolay olan erkek ayakkabı renkleri arasındadır. Beyaz spor ayakkabı üzerine markanın ikonik logosunun işlendiği bu tasarımlara Up&Up üzerinden göz atabilirsiniz. Sayfamızdan tarz sahibi modelleri ve renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz.