3 Ürün Mevcut

Çok Satanlar


Polo Assn Erkek Ayakkabı

Yüksek kalitedeki materyallerden üretilmiş spor ayakkabılarını birbirinden farklı renk ve tasarım alternatifleriyle sunan markalar arasında, U.S. Polo Assn yer alır. Markanın erkekler için tasarladığı ayakkabılar, şık bir tarzı, sportif detaylarla bir araya getirir. İşe, okula giderken, yürüyüşe çıkarken ve daha birçok farklı aktiviteye katılırken kullanıma uygun ayakkabılar niteliğindedir. U.S. Polo Assn erkek ayakkabı modelleri,  her yaştan ve tarzdan bireye hitap edebilir. Markanın kendine özgü detayları ve tasarım çizgileri, her bir ürününde ön plana çıkar. Up&Up olarak sizler için bir araya getirdiğimiz kategoride farklı U.S. Polo Assn ürünlerini inceleyebilirsiniz. Günlük kombinlerinizi sportif olduğu kadar klas bir havaya da sahip ayakkabılarla tamamlamak isterseniz markayı tercih edebilirsiniz.

U.S. Polo Assn’in ikonik logosunun spor ayakkabılarının yan kısmında bulunduğu modeller mevcuttur. Arka plandan farklı bir renkle işlenen logolar ön plana çıkarak ayakkabılara apayrı bir tarz katar. Marka logosunun yanı sıra, baş harflerinin de yer aldığı modeller bulunur. Sayfamızdan iki farklı alternatifi de inceleyebilir, estetik özellikleri ile size hitap edeni alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

U.S. Polo Assn Erkek Ayakkabı Fiyatları

Markanın spor ayakkabılarının fiyatları, taban teknolojilerine, tasarımlarına, üretim süreçlerinde kullanılan materyal çeşitlerine ve miktarlarına göre farklılık gösterir. Tasarımlarının estetik özellikleri de fiyat aralıklarının değişmesinde rol oynayabilir. U.S. Polo Assn erkek ayakkabı modellerini ve uygun fiyat aralıklarını, Up&Up üzerinden inceleyebilirsiniz. Sayfamızdan göz atabileceğiniz tüm kampanyalardan, spor ayakkabıların online alışveriş süreciyle yararlanabilirsiniz.

Ürünleri incelerken aynı tasarımın farklı renk seçeneklerini bulabilirsiniz. Spor ayakkabıların kendi sayfalarını ziyaret ederek bu renk seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Böylece tasarımını beğendiğiniz, ancak renklerinden emin olamadığınız bir ürünün farklı renklerini tercih edebilirsiniz. U.S. Polo Assn ürünleri arasında, renk kombinasyonları da dahil olmak üzere tüm detaylarıyla kombinlerinize uyacak ayakkabılara ulaşabilirsiniz.

U.S. Polo Assn Erkek Ayakkabı Modelleri

U.S. Polo Assn erkek ayakkabı ürünlerinin kendi sayfalarından inceleyebileceğiniz özelliklerinden birisi, mevcut numara alternatifleridir. Stoklarda bulunan ayakkabı numaraları hakkında bilgi edinebilir, kendi numaranız bulunan modelleri inceleyebilirsiniz. Spor ayakkabı seçiminde, en önemli adımlardan birisi olan doğru numara seçiminden emin olabilirsiniz. Ayağınızı fazla sıkan veya rahatsızlık uyandıracak kadar bol gelen numaralardan uzak durabilirsiniz. Ölçülerinizi dengeli şekilde saran spor ayakkabılarda, markanın yüksek kalitesini sonuna kadar hissedebilirsiniz. Giyim süreci konforu sağlayan ve ayak sağlığını destekleyen tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Sayfamızdaki ürünler arasında markanın popüler tasarımlarından birisi olan tamamıyla beyaz modellere ulaşabilirsiniz. Tabanın açık kahverengi detayının parmak ucuna kadar devam ettiği tasarımları, ayakkabıdaki tek dikkat çekici ton olarak görülür. Bunun dışında tamamıyla beyaz olan modeller, günlük kullanımda tercih edilir. Markanın benzer modellerinde siyah, gri gibi farklı renk alternatiflerini bulabilirsiniz.