Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ KOŞULLARI

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz 14 gün içerisinde Cayma hakkınızı kullanarak iade yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünü iade şartlarına uymak koşuluyla fatura ibrazı ile fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz

 

İADE KOŞULLARI

Ürün ambalajı açılmış (Parfüm) olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı, etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır. Parfüm, Güzellik ve Kozmetik ürünlerde ürün ambalaj ve etiketleri zarar görmemeli ve ürün açılmamalıdır. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz 14 gün içerisinde Cayma hakkınızı kullanarak iade yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünü iade şartlarına uymak koşuluyla fatura ibrazı ile fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz İade işlemleriniz için tarafımıza göndermiş olduğunuz paketinizde talebinizle ilgili herhangi bir bilgi bulunmaması durumunda ilgili sipariş iade işlemine tabi olacaktır. 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz 14 gün içerisinde Cayma hakkınızı kullanarak iade yapabilirsiniz.

 

İADE TALEBİ

Üye Girişi alanından giriş yaparak Hesabım -> Siparişlerim bölümünden ulaşınız. Siparişlerim bölümünde, ilgili sipariş detayında bulunan 'İade Et' butonu ile iade işlemi yapmak istediğiniz siparişinizi seçtikten sonra, adımları takip ederek iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün Faturası İle birlikte 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo veya UPS kargoya teslim edebilirsiniz.

 

İADE KARGO BİLGİLERİ

Siparişlerinizi UPS Kargo ile iade ürününüzü bize gönderebilirsiniz yeni yasa gereği kargo ücretini ödeyip göndermeniz gerekmektedir. Sistem size otomatik olarak kargo iade barkodu vermeyecektir. UPS Kargo firmasına gittiğinizde X9416w cari numaramızı belirterek kargo olarak iadenizi bize gönderebilirsiniz.

Sipariş iadeleriniz sadece aşağıda yazılı olan adrese yapılabilmektedir. Lütfen iade işlemi sırasında adrese dikkat ediniz.

Adres: Yeni Mah. Sıla 1 Sokak Şimpek Apt. No:2 Daire: 3 Lüleburgaz/ Kırklareli

Tel: 0549 822 30 01

E-posta: info@upup.com.tr