Kadın Eşofman Altı

Günlük yaşamda, spor sırasında ve rahat bir giyim parçasına ihtiyaç duyduğunuz her anda tercih edebileceğiniz kadın eşofman altı modelleri sayfamızda sunulur. Eşofman altları, farklı türden egzersizler ve bu aktiviteler için gerekli tasarımlar göz önünde bulundurularak hazırlanmış kıyafetlerdir. Yüksek konfor ve hareket özgürlüğü sağlayan eşofmanların bu özellikleri, gündelik yaşamda da beğenilerek giyilmesini sağlar. Ev içerisinde giymek için pratik ve konforlu kıyafetler olarak eşofmanlar tercih edilir. Kategorimizde sunulan alt giyim parçaları arasından hem benzersiz bir konfor sağlayacak hem de tasarımları ile tarzınıza uyacak seçenekler yer alır.

Kadın Eşofman Altı Modelleri

Up&Up olarak sizlerle buluşturduğumuz kadın eşofman altı modellerinin her bir ayrıntısı giyim sürecini daha keyifli hale getirmek için eklenir. Eşofmanların beğenilerek giyilmesini sağlayan tasarım özelliklerinden birisi, bel çevresinin yumuşaklığıdır. Bel çevresini saran lastik, esnek bir yapıya sahiptir. Vücut hatlarını nazik bir şekilde kavrar ve cilt üzerinde herhangi bir iz oluşturmaz. Bel çevresi lastiğinin kavrama gücünün yüksek olması, spor sırasında hareket etmeyi kolaylaştırır. Bu tasarım sayesinde, kıyafetiniz üzerinizden kaymaz ve istediğiniz tüm hareketleri yapmanız mümkün olur. Sporun en zorlu anlarında bile sizi destekleyen giyim parçaları elde edersiniz. Eşofmanların bel lastiğinin sağladığı tüm konfordan faydalanmak için vücut ölçülerinize uygun bedenleri tercih etmeniz oldukça önemlidir. Normalde vücudunuza fazla dar veya geniş gelecek bir eşofman ile kendinizi rahat hissettiğiniz bir spor süreci elde edemezsiniz. XS’dan XL’a kadar değişiklik gösteren beden seçenekleri arasından uygun olanı kolayca seçebilirsiniz.

Kadın Jogger Eşofman Altı

Kadın eşofman altı modellerinin beğenilen detaylarından bir diğeri, ayak bileği çevresini saran lastiğidir. Bel çevresindeki gibi esnek ve yumuşak bir yapısı olan bu lastik, sayfamızda sunulan modellerin çoğunluğunda yer alır. Bilek çevresindeki bu tasarım detayının sağladığı faydalar değişiklik gösterebilir. Bu değişiklik, yapacağınız egzersizin türüne ve eşofmanları giyeceğiniz aktiviteye bağlıdır. Bilek çevresinde lastik bulunmaması, spor sırasında yaptığınız hareketlerin eşofmanı yükseltmesine ve kaydırmasına yol açabilir. Eğer bacaklarınızı fazlaca hareket ettirmeniz gereken bir egzersiz yapacaksanız bilek çevresindeki lastiğe sahip modellerden birisini tercih etmeniz önerilir. Böylece eşofmanın hem belinizin çevresinde hem de ayak bileğinizde sabitlenmesinin konforunu yaşayabilirsiniz. Kıyafetinizi düzeltme derdi olmadan tüm aktivitelere katılabilirsiniz.

Kadın Eşofman Altı Fiyatları

Up&Up olarak sizlere sunduğumuz kadın eşofman altı modelleri, alanında uzman markalar tarafından üretilir. Yüksek kaliteli kumaş seçimleri ve profesyoneller tarafından hazırlanan tasarımları, giyim süreci beklentilerini karşılar. Spor aktivitelerinizde uzun süre boyunca giyebileceğiniz kadın eşofman altı seçenekleri, Up&Up indirim fırsatlarıyla sunulur. Dünyaca ünlü markaların spor alt giyim parçalarına, uygun fiyatlarla ulaşmanız mümkündür. Kategorimizdeki renk ve tasarım seçenekleri arasından beğendiklerinizi sepetinize eklemeniz, pratik alışveriş sürecinin ilk adımıdır. Kampanyalı fiyatlardan yararlanarak alışveriş adımlarını tamamlayabilir, eşofmanları spor kombinlerinize ekleyebilirsiniz. 

Devamını Oku