Filtreler

Kadın Yelek

Kadın Yelek

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında en çok tercih edilen parçalardan olan kadın yelek modelleri kullanım rahatlığı ve şıklığı ile ön planda yer almaya devam ediyor. Uzun modellerden kısa modellere, kot modellerden pamuklu modellere, saten modellerden şişme modellere, keten modellerden triko modellere varana kadar her tarza, her yaşa ve her kombine uyum sağlayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Gömlek ve tişört gibi tek parça ürünler üzerine kolaylıkla giyilebilen modellerdir. Dört mevsime göre şekillenen kumaş içerikleri, beden ve renk seçenekleri mevcuttur.

Standart bedenlerin ve oversize bedenlerin yanı sıra tüm beden seçeneklerine sahip olan kadın yelek modelleri sıcak günlerde aksesuar olarak tercih edilir. Soğuk günlerde ise içinizi ısıtacak birer parça olarak kullanılır. Oldukça hoş tasarımlara sahip olan modelleri her mevsim, hava koşullarına uygun şekilde tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında gömlek ve tişörtlerinizin üzerine ekstra bir ürün olarak, kış aylarında ise sıcak tutacak bir ürün olarak tercih edebilirsiniz.

Kadın Yelek Fiyatları

Fiyatları açısından da oldukça uygun olan kadın yelek modelleri düğmeli, fermuarlı ve kuşaklı ya da sade gibi çeşitlere ayrılır. Tüm renk seçeneklerine sahip olan modeller tarzı yansıtmak için de kullanılır. Spor tarzı sevenler ve rahatına düşkün olan kadınlar için şişme modeller en uygun modellerdir. Şıklığını her zaman gözler önüne sermek isteyen kadınlar içinse triko ve daha ağır kumaşlardan elde edilen modeller uygundur. Kadın yelek fiyatları uzun, kısa, kot, pamuklu gibi çeşitli özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak bakıldığında tüm modellerin uygun fiyatlara sahip olduğunu görebilirsiniz.

Kadın Yelek Modelleri

Her tarza hitap eden kadın yelek modelleri klasik, şık ve spor gibi seçeneklere ayrılır. Aynı zamanda yazlık ve kışlık olarak da modellerin kendi içerisinde ayrıldığını görebilirsiniz. Her kadının tarzına hitap eden bu modellerde çizgili desenler, geometrik desenler, puantiyeli desenler ve düz desenler, çiçek ve hayvan figürleri, baskı ve boyama detaylarına rastlayabilirsiniz. Yeleğin tasarımına göre şekillenen detayları mevcuttur. Spor modelleri spora giderken, yürüyüş ve koşu yaparken, dışarıda bir aktivite ile uğraşırken tercih edebilirsiniz. Şık modelleri ise ev ortamında, klasik bir yemek ve benzeri şık ortamlarda tercih edebilirsiniz.

Kadın Deri ve Şişme Yelek Modelleri

En çok tercih edilen modeller arasında ise kadın deri ve şişme modelleri yer alıyor. Deri ve şişme modeller daha çok sonbahar ve kış aylarına uyum sağlıyor. Triko kazakların üzerine ya da oduncu tarzda gömleklerin üzerine bir hayli yakışıyor. Soğuk havalardan oldukça iç ısıtıcı bir şekilde koruma sağlıyor. Soğuk havalardan korunmak ve aynı zamanda tarzınızı da en iyi şekilde yansıtmak için bu yelek modellerini tercih edebilirsiniz. İç kısımları polarla ve yünle kaplı modellerdir. 

Devamını Oku