Filtreler

 

Kadın Bot

Soğuk havaların görülmeye başladığı aylar, buna uygun olarak tercih edilen ayakkabıları gerektirir. Yıl içerisinde giydiğiniz ayakkabıları, hava koşulları ve mevsimlere göre ayarlamanız ayak sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Up&Up olarak sizlere sunduğumuz kategoride, kış ve bahar aylarının vazgeçilmezi olacak kadın bot modelleri yer alır.

Kategorimizde sizlerle buluşturulan tüm ürünler, yüksek kalitesiyle tanınan, dünyaca ünlü markalara ait ayakkabılardır. Bot modelleri arasında hem tasarım beklentilerinizi karşılayacak hem de ihtiyaç duyduğunuz giyim sürecini sunacak seçenekler yer alır. Tüm botları sıralayarak farklı marka, tasarım ve modeller hakkında bilgi edinebilirsiniz. Birbirinden güzel kışlık botları karşılaştırarak kararınızı verebilirsiniz.

Kadın Bot Modelleri

Kadın bot modellerinde aranan temel özellikler arasında ilk sırada, su geçirmez olması gelir. Kategorimizde yer alan ürün modellerinin büyük bir çoğunluğu su geçirmez özelliği sayesinde beğenilerek tercih edilir. Kış ve bahar aylarında artan yağmurlarda bile konforlu bir giyim süreci elde etmenizi sağlar. Yağmur suyu birikintilerinden yürürken ayağınızı dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Yanlış ayakkabı seçimi sonucu ayağınızın ıslanması, sadece ayak konforunu tehdit etmekle kalmaz, genel sağlığınızı da negatif yönde etkileyebilir. Islak ve soğuk hava bir araya geldiğinde, sizi sarsabilecek sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Yağmur sezonu boyunca su geçirmez botlardan yararlanarak tüm bu durumlardan kaçınabilirsiniz. Kadın bot tasarımlarımız arasında, kış sezonu boyunca size eşlik edecek seçeneği bulabilirsiniz.

Bayan Bot Fiyatları

Sizler için özenle hazırladığımız kategorimizde, markalar da dahil olmak üzere, kadın bot modellerinin tüm detayları çeşitlilik gösterir. Ürün modellerinin çeşitliliğine bağlı olarak fiyat aralıkları da farklılaşır. Hem aradığınız tüm özellikleri sağlayan hem de alışveriş bütçeniz dahilinde olan botlara ulaşmanız mümkündür. Up&Up dönemsel kampanyalarını ve yeni sezon indirimlerini takip ederek beğendiğiniz botları uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Günlük yaşamdan açık hava aktivitelerine kadar ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanabileceğiniz botlara ulaşabilirsiniz. Kış aylarının zorlu hava şartları için tasarlanmış bu ayakkabılar sayesinde yüksek konfor seviyesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kışlık Bot Modelleri

Kış aylarının soğuk günlerinde bile açık havada yapılan aktivitelerden geri kalmak istemeyenler, doğru bot seçimine özen gösterir. Kışlık kadın bot modellerimiz arasında bu kullanım amacı için harika seçenekler yer alır. Ayakkabılar, ayağın sıcak tutulması için eklenmiş kalın katmanlar içerir. Tasarımı kalın olmasına rağmen esnek özelliktedir ve ayağın hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Böylece açık havada yapacağınız aktivitelerde istediğiniz konfora erişmeniz sağlanır. Yürüyüş için özel olarak hazırlanmış kadın bot modelleri, bileği destekler. Engebeli yüzeylerde bile bileği destekleyen yapısı, burkulma gibi kazaların önüne geçer. Farklı türden zeminleri kolayca ve sıkıca kavrayan tabanları, ayağınızın kaymasını engeller. Bağcıklara sahip botlar, ayağınızı rahat ettirecek bir sıkılık ayarlamanızı sağlar. Yeni sezonla birlikte kategorimize eklenen modeller arasında bu özelliklere ve çok daha fazlasına sahip botlar yer alır.

Devamını Oku