41,7%
274,80 TL 160,30 TL
30%
329,00 TL 230,30 TL
30%
329,00 TL 230,30 TL
30%
229,00 TL 160,30 TL
30%
229,00 TL 160,30 TL
30%
229,00 TL 160,30 TL
30%
429,95 TL 300,97 TL

Kadın Terlik

Kadın Terlik

Ayaklara yüksek bir özgürlük ve rahatlık sunan ayakkabı modelleri deyince akla ilk gelen seçeneklerden birisi terliklerdir. Özellikle yaz aylarının benzersiz parçası olan kadın terlik modelleri, havanın uygun olduğu her mevsimde giyilebilir. Terlikler, ilk bakışta fark edilenden çok daha geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sahil kenarında yapılan eğlenceli kombinlerden market alışverişine çıkarken ulaşılan sportif rahatlığa kadar birçok parçayla birlikte giyilebilir. Yüksek seviyede bir rahatlık ve pratiklik, tüm kullanım alanlarının anahtar kelimesi niteliğindedir. Up&Up olarak sizler için oluşturduğumuz terlik kategorisi içerisinde sevilen markaların popüler modelleri yer alır. Ayak konforunu yeni bir seviyeye çıkartmak için oluşturulmuş bu ürün tasarımları, zor zamanlarda giymek için ilk uzandığınız ayakkabınız olmaya adaydır.

Kadın Terlik Modelleri

Kadın terlik modelleri, temel tasarım ayrıntılarına göre farklılık gösterir. Bu modeller arasında parmak arası ve düz terlik modelleri yer alır. Parmak arası modellerin ayağı önden de destekleyen yapısı, tasarımlarının sevilerek giyilmesini sağlar. Parmak arasını sevmeyenler için harika bir alternatif olan düz modeller de harika tasarımlara sahiptir.

Parmak arası modellerin giyim süreci konforu oldukça önemlidir. Bir ve ikinci ayak parmağı arasına oturan şeridin fazla sert olması veya yanlış konumlandırılması, rahatsız bir his oluşturur. Hatta bu bölgede cildin tahriş olmasına bile yol açabilir. Kategorimizde sunulan kaliteli markaların terlik tasarımları, böyle problemler için bir çözüm niteliğindedir. Parmak arasına oturan şeritler de dahil olmak üzere ürünlerin tüm detayları çeşitli kontrollerden geçirilir. Bu kontroller, sizlerle buluşturulan kadın terlik modellerinin en ideal tasarımlarda olmasını garantiler.

Kadın Terlik Fiyatları

Markalara, yeni sezon ürünlere, tasarım detaylarına ve hatta terlik numarasına bağlı olarak farklılık gösteren fiyat aralıkları bulunur. Up&Up olarak sunduğumuz güvenli internet alışverişine özel terlik indirimleri ve kampanyaları da vardır. Kampanya fırsatları hakkında bilgi almak, terliklerin uygun fiyat aralıklarına göz atmak isterseniz tek yapmanız gereken kategorimizdeki ürünleri sıralamaktır. Sayfamızdaki kategoriden hem terlik modellerini detaylıca inceleyebilir hem de fiyatlar hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Beğendiğiniz kadın terlik modellerinde kendi ayak ölçülerinize uygun numaraların olup olmadığını bile kontrol edebilirsiniz.  

En Ucuz Bayan Terlik Çeşitleri

Terlikler, diğer ayakkabıların aksine, ayağı yanlardan desteklemez. Bu tasarımı, kaymayan özellikte materyallerin tercih edilmesini oldukça önemli kılar. Eğer ürünlerde kullanılan malzemeler ayağın kaymasına neden olursa, yanlardan, önden veya arkadan ayağın fazla çıkmasına yol açabilir. Bu durum yürüme konforunu yok eder, ayağın darbe alma riskini artırır ve estetik açıdan istenmeyen görünümler yaratır. Kategorimizde sizlere sunduğumuz kadın terlik çeşitleri, yüksek kaliteli materyal seçimlerine uygun fiyat aralıklarıyla ulaşmanızı sağlar. Hem ayağı hem de zemini kolayca kavrayan materyaller, kayma riskini yok eder. İndirimli terlik çeşitleri arasından seçiminizi yaparak konforlu giyim sürecini kendiniz deneyimleyebilirsiniz. 

Devamını Oku