21 Ürün Mevcut
Yeni
499,95 TL

Kadın Günlük Ayakkabı

Kadın Günlük Ayakkabı

Günlük yaşam kalitesi ve konforunuz, tercih ettiğiniz ayakkabılardan oldukça etkilenir. Günlük ayakkabılar, işlevsel özelliklerin yanı sıra, estetik açıdan da beklentileri karşılayan parçalar olmalıdır. Kombinlerin tamamlayıcı parçası olan ayakkabıların hem kişisel tarzı yansıtması hem de diğer giyim parçalarına uyması gerekir. Sizler için özenle hazırlanmış kadın günlük ayakkabı modelleri, tam olarak buna ulaşmanızı sağlar. Son moda akımları, zamanı asla geçmeyen tasarımlarla bir araya getirilerek oluşturulmuş modeller bulunur. Ayakkabı sektöründeki son teknolojilere göre geliştirilmiş tabanları, gün boyunca rahatınızı korumanızın sağlar.

Bayan Günlük Ayakkabı Modelleri

Günlük ve sportif bir tarz hedeflenerek oluşturulmuş tasarımlar vardır. Bağcıklara sahip modeller, pratik giyim süreci ve sıkılığını ayarlama özelliği ile beğenilerek tercih edilir. O günkü giyim tercihinize ve konforunuza göre bağcıkların sıkılığını değiştirmeniz, ayarlamanız mümkündür.

Kadınların günlük kullanımı için hazırlanmış ayakkabıları içeren kategorimiz, ayakların sağlığının korunmasına yardımcı olur. Ayakkabıların tabanları yüksek darbe emilimine sahiptir. Sürekli olarak hareket halinde olmanızı gerektiren günlerde bile yorgunluğun önüne geçer. Ayağı doğru noktalardan destekleyerek yürümeyi kolaylaştırır. Kadın günlük ayakkabı modelleri arasında, yüksek taban tasarımlarına sahip seçenekler bulunur. Darbe emilimi bir öncelik haline getirilerek hazırlanmış bu tabanlar, engebeli zeminlerde bile yürümeyi konforlu kılar. Günlük yaşamda ayakkabı kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurarak nasıl bir taban teknolojisine ihtiyaç duyduğunuza karar verebilirsiniz. Geniş bir yelpazede sunulan taban tasarımları sayesinde, kullanım ihtiyaçlarınızı tam şekilde karşılayan ürünü bulabilirsiniz.

Kadın Günlük Ayakkabı Fiyatları

Up&Up olarak sizler için bir araya getirdiğimiz kadın günlük ayakkabı kategorisi içerisinde, dünyaca ünlü markaların ürünleri yer alır. Ülkemizin de dört bir yanında sevilerek giyilen bu markalar, yüksek kalitesi ve tarz sahibi tasarımları ile tanınır. Tasarımlarının her bir ayrıntısıyla giyim süreci beklentilerini karşılayan günlük ayakkabılar, indirimli fiyat aralıklarında sizlere sunulur. İnternet üzerinden alışverişe özel olarak hazırlanmış kampanyalar, en sevdiğiniz ürün modellerine sahip olmayı kolaylaştırır. Kadın günlük ayakkabı kategorisinde bulunan ürünleri sıralayarak hem modellere göz atabilir hem de uygun fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

2021 Bayan Günlük Ayakkabı Modelleri

Kadın günlük ayakkabı kategorimiz yeni çıkan modellere, değişen trend akımlarına ve müşteri isteklerine göre sürekli olarak yenilenir. Yeni sezonda kategorimize eklenmiş modeller, gardıroplarınızın kurtarıcı parçası olabilir. Kadın günlük ayakkabı modellerini, rahat ve sportif bir tarzda giyindiğiniz her zamanda tercih edebilirsiniz. Yeni sezonla gelen ürünler sayesinde, kombinlerinizi son modaya uygun bir noktaya taşıyabilirsiniz. Bu modeller ile birlikte gelen ekstra konforu, günlük yaşamınızın ayrılmaz bir parçası haline getirebilirsiniz. Kadınlar için özel olarak hazırlanmış kategoride sunulan beyaz, siyah, pembe ve gri renklerine ulaşabilirsiniz. İster yumuşak tonları ister koyu renklerin eşsiz duruşunu, günlük ayakkabılarda tercih edebilirsiniz. Tüm renklerin ve tasarımların kolayca kombinlenir olmasından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.