19 Ürün Mevcut

Skechers Kadın Ayakkabı

Spor ayakkabılar, fonksiyonel ve rahat özellikleriyle ön plana çıkan giyim parçalarıdır. Gündelik yaşamda sıklıkla tercih edilen bu ayakkabı modelleri, sportif kombinlerin tamamlayıcısıdır. Skechers tarafından kadınlar için özel olarak hazırlanmış ayakkabı modelleri, rahatlığın yanı sıra, estetik tarzlara ulaşmayı da mümkün kılar. Markanın ikonik tasarımları, konfor için giyim zevkinden vazgeçmenizi gerektirmez. Birbirinden farklı renklere ve tasarımlara sahip spor ayakkabıları arasından gardırobunuza uyum sağlayacak seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Skechers kadın ayakkabı modelleri, 36’dan 40’a birçok farklı numara seçeneğini içerir. Ölçü alternatifleri arasında, 37,5 gibi yarım numaralar da yer alır. Ayakkabı numaralarında sunulan geniş çeşitlilik, ayağınıza tam olarak oturan spor ayakkabılara ulaşmayı sağlar. Bağcıklı modeller, ayakkabı sıklığını keyfinize göre ayarlama özgürlüğü sunar. Bağcıksız modellerin, hızlı bir giyim süreci sağlamak gibi daha farklı faydaları bulunur. Sayfamızdan birbirinden farklı tasarımları inceleyebilir, ayak ölçülerinize uygun spor ayakkabıların mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Skechers Kadın Ayakkabı Fiyatları

Her bütçeye uygun Skechers kadın ayakkabı modelleri, Up&Up üzerinden sizlerle buluşturulur. Ürün modellerinin geniş yelpazesi, fiyatlarda da farklılık görülmesini sağlar. Sayfamızdaki spor ayakkabılarını istediğiniz kriterlere göre sıralayarak inceleyebilir, indirimli fiyatlara göz atabilirsiniz. Hem bütçenize uygun hem de tasarımını beğendiğiniz spor ayakkabıları satın alabilirsiniz.

Skechers spor ayakkabıları arasından seçiminizi yaparken dikkat etmeniz önerilen bir detay, tabanlarıdır. Tabanların yükseklikleri ve tasarımlarında kullanılan teknolojiler farklılık gösteren modeller bulunur. Az bir yüksekliğe sahip, ayağı dengeli şekilde destekleyen tabanlar, gündelik yaşamda tercih edilebilir. Hava teknolojisi ile hazırlanmış tabanlar, ekstra hafif bir yapıya sahiptir. Genellikle daha yüksek olan bu tabanlar, çeşitli spor aktiviteleri için ideal olabilir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde ayağın yorulmasını engelleyen tabanlara hemen ulaşabilirsiniz.

Skechers Kadın Ayakkabı Modelleri

Markanın popüler olarak tercih edilen modellerinden birisi, beyaz spor ayakkabılarıdır. Tek renk tasarım olan beyaz ayakkabılar, her kadının gardırobunda bulunması önerilen modellerinden birisidir. Beyazın her renkle kombinlenebilir olması ve markanın sportif tarzı, günlük yaşam için harika ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar. Beyaz Skechers kadın ayakkabı modelleri, kolay bir giyim sağlayan esnekliğe sahiptir. Spor aktivitelerinde de kullanılabilen modellerin, olası darbelerin etkisini azaltan teknolojisi bulunur. Bu özelliği, ayağa gelebilecek herhangi bir darbenin veya zararın minimum düzeye indirilmesini sağlar.

Beğenilerek giyilen kadın ayakkabı modellerinden bir diğeri, siyah üzerine rose gold tasarım detaylarının yer aldığı ürünlerdir. Beyaz bir taban üzerinde yer alan tasarımlar, zarif renk geçişlerine sahiptir. Siyah üzerine daha birçok farklı rengin bulunduğu ürün alternatifleri mevcuttur. Siyahla farklı renklerin kombinasyonu, ton geçişlerinin dikkat çekici durmasını ve ayakkabının ön plana çıkmasını sağlar. Sade ve klasik bir şıklığı yansıtan siyah renginin tamamıyla yer aldığı spor ayakkabı modelleri de bulunur. Skechers kadın ayakkabı modellerinde yer alan renk seçeneklerinde gardırobunuza ve tarzınıza uygun olanları inceleyebilirsiniz.