0 Ürün Mevcut

Mayo

Mayo

Mayo, plaj giyiminin en trend parçalarından bir tanesidir. Her dönemde hit olan plaj kıyafetleri arasındaki mayolar, kadınlar için vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Kullanım rahatlığı ve geniş model skalası sayesinde, kadınların deniz ve havuz giysilerinin başında gelmektedir. Yaz tatili için planlar yapmaya başlayan kadınlar, ilk tercihlerini mayolardan yana kullanmaktadır. Mayolar, onlarca renk, desen ve model çeşitliliğine sahiptir. Bu nedenle, her kadının rahatlıkla zevkine hitap eden plaj giysilerinden bir tanesidir.

Ürün ağı oldukça geniş olan mayoların, cinsiyet, beden gibi seçenekleri de bulunmaktadır. Bu kategorilerin içinde her kadın ve erkeğin zevkine göre model bulunabilmesi mümkündür. Vücudu tamamıyla saran ve yüzmeyi zorlaştırmayan mayoların, kumaş türü de özel olarak seçilmektedir.

Mayo Fiyatları

Mayo fiyatları, belli başlı durumlara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Çünkü mayoların, kumaş yapısı, tasarımı, markası ve buna benzer özellikleri fiyatlar üzerine etki etmektedir. Havuz ve plaj kenarlarında sık sık kullanılan mayoların özel tasarımlı olması da yüksek satış fiyatlarına sahip olmasına neden olur. Farklı modeller ise farklı fiyatları getirir.

Bunun yanı sıra yüzücü mayolar, korseli, büyük beden, mayokini mayolar gibi birçok seçenekte ürün bulunmaktadır. Farklı biçimsel özelliklerle tasarlanan mayoların, üretim yapıları fiyatlara yansımaktadır. Kadın ve erkeklerin ihtiyacı olan ürüne kolayca erişim sağlayabilmesi için seçenekler arasından tercih edilebilecek farklı tasarımlar vardır. Mayoların kumaşları da yetişkin ya da çocuk giyim alanında farklı yapıda tercih edilerek kullanılmaktadır.

Mayo Modelleri

Deniz, havuz ve plaj modasında sürekli farklı tasarımlarla satışa sunulan mayo modelleri, kullanım alanlarını destekleyici seçeneklere ayrılmaktadır. Çeşitli renkler, tarzlar, aksesuarlarla tamamlanan mayolar, her kullanım alanını desteklemektedir. Biçimsel özellikleriyle ön plana çıkan mayo seçenekleri de vardır. Ayrıca mayoların tasarımında kullanılan özel kumaşlar sayesinde, yüzerken asla zorluk çekmezsiniz.

Havuzda ya da denizde hızla kuruma özelliği sağlayan mayolar, bu anlamda kullanıcılara büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Çünkü mayo kumaşlarının özelliği gereği, ıslansa bile çok çabuk kuruma eğilimi göstermektedir. Bununla birlikte, elastikiyetlerinin de beden ölçülerine göre ayarlandığı modeller vardır.  Mayolar, genellikle fazla kilolu kadınların da ilk tercih ettiği plaj giysilerinden bir tanesidir.

2022 Kadın Mayo Çeşitleri

Kadın mayo modasına damgasını vuran yeni sezon ürünleri farklı karakteristik özelliklere sahiptir. 2022 kadın mayo çeşitleri, yeni sezonda geniş bir kategoriye ayrılmıştır. Onlarca farklı seçenek arasından arzunuza uygun mayoyu seçebilmeniz mümkündür. Ancak 2022 yılının en beğenilen ve yeni sezona damgasını vuran modeller de vardır. Etekli mayolar, hem kullanım kolaylığı sağlayan ve yeni sezonda kadınlar tarafından sık tercih edilen bir modeldir.

2022 yılına damgasını vuran şortlu ve klasik mayolar da en beğeni toplayan modeller arasındadır. Plaj şıklığından ödün vermeden yüzebileceğiniz metal, zincir ve çeşitli aksesuarlarla süslenmiş mayo modellerine de yeni sezonda rastlayacaksınız.