24 Ürün Mevcut
Yeni
399,99 TL
Yeni
599,99 TL
Yeni
399,00 TL

Erkek Spor Giyim

Basit bir spor aktivitesinden sınırları zorlayacağınız egzersizlere kadar her türlü durumda doğru giyim parçalarının seçilmesi gerekir. Spor giyim parçalarının doğru seçilmesi sadece konforlu bir süreç sağlamakla kalmaz, aynı zamanda olası kazaların da minimuma düşürülmesine yardımcı olur. İçinde rahat hissettiğiniz kıyafetler, doğru egzersizleri yapmanızı ve vücudunuzu dengeli şekilde hareket ettirmenizi sağlar. Böylece egzersiz sırasında oluşabilecek sakatlanma riski düşürülür. Erkekler için özel olarak hazırlanan spor giyim kategorimiz, egzersizleri daha güvenli hale getiren bu özellikten ve çok daha fazlasından yararlanmanızı sağlar.

Up&Up olarak sizlere sunduğumuz erkek spor giyim kategorisinin sevilen özelliklerinden birisi, konfora ulaşmak için tarzınızdan ödün vermesine gerek kalmamasıdır. Spor giyim alanındaki son trendlere ve zamansız bir tarzı yanıstan modellere yer verdiğimiz kategoride beğendiğiniz ürünlere ulaşmak çok kolaydır. Sayfamızdaki kıyafetleri istediğiniz kriterlere göre sıralayabilir, aradığınız özellikleri karşılayan ürünleri hızla bulabilirsiniz.

Erkek Spor Giyim Modelleri

Eşofman altı, erkek spor giyimin temelini oluşturan parçalardan birisidir. Tüm kombinler başlangıç noktası olan bu parçalar, sayfamızdaki kategoride birbirinden farklı markalar tarafından sunulur. Marka ve modellerin geniş bir yelpazede sunulmasından yararlanarak farklı tarzlar deneyebilirsiniz. Spor giyim alanında ön plana çıkan yeni markalara gardıroplarınızda yer verebilirsiniz. Klasik olarak tercih ettiğiniz ve vazgeçilmez kıyafetlerinizden olan markalar varsa bu ürünlere de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Eşofman altlarının spor aktiviteleri boyunca konforlu bir giyim sağlaması için sunması gereken çok farklı özellikleri bulunur. Bu özelliklerinden birisi, vücut ölçülerine uygun bir kesime sahip olmasıdır. Kategorimizde çeşitlilik gösteren eşofman altları arasında farklı kesimlere sahip alternatifler mevcuttur. Giyim sürecinde rahat ettiğiniz ve spor aktivitelerinize uyum gösteren seçeneği bularak beraberinde gelen konfordan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Up&Up olarak sizlere sunduğumuz kıyafetlerin vücut ölçülerine harika şekilde uymasını sağlayan özelliklerinden bir diğeri, S’dan 2XL’a kadar değişen beden alternatifleridir. Ölçülerinize uygun beden seçeneğini kolayca işaretleyerek spor giyim kıyafetlerini alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Erkek Spor Giyim Fiyatları

Markalar, erkek spor giyim kategorimizin fiyat aralıklarının değişmesinde rol oynayan temel özellik niteliğindedir. Markalara, ürün modellerine göre değişen fiyat aralıkları, Up&Up’a özel kampanya fırsatlarıyla sunulur. Spor aktivitelerinizi daha keyifli hale getirecek giyim parçalarına ulaşmanız kolaylaşır. Bütçeniz dahilinde bir alışveriş keyfi sonunda, beğendiğiniz spor kombinleri yapmaya başlayabilirsiniz. İçinde kendinizi iyi hissettiğiniz kıyafetlerle daha verimli egzersizler yapabilirsiniz.

Rahatlık ve sportif bir şıklığa öncelik verilerek oluşturulmuş bu giyim parçaları, gündelik yaşamda da tercih edilir. Spor aktiviteleri dışında sıklıkla giyilen kıyafetler, fazla çaba harcamanıza gerek kalmadan beğenilen görüntüler elde etmenizi sağlar. Rahat bir giyim tarzını taşıyabileceğiniz tüm günlerde erkek spor giyim ürünlerinin konforundan yararlanabilirsiniz.

Erkek Spor Kıyafetleri

Kategorimizde yer alan tüm erkek spor giyim ürünlerinde bulabileceğiniz ortak özellikler bulunur. Bu özelliklerden birisi, nefes alabilir kumaş yapısıdır. Cildin sıcaklık ve nem dengesinin korunması için kıyafet materyalinin bu özelliği göstermesi gerekir. Özellikle spor sırasında sıcaklayan ve daha hassas bir hal kazanan cildin dengesinin korunması önemlidir. Erkek spor giyim ürünlerinin yüksek kalitesinden yararlanarak bu dengeye ulaşabilirsiniz.

Tüm ürünlerde ulaşabileceğiniz ortak özelliklerden bir diğeri, uzun ömürlü bir giyim sürecidir. Sporlarınızı daha keyfili hale getirecek bu giyim parçalarını uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Giyim sürecinin uzun kalması için kaliteli ve dayanıklı kumaş materyalleri tercih edilir. Ayrıca kıyafetlere şık renklerinin kazandırılması için kullanılan boyalar da özenle seçilir. Böylece renkler solmadan ve tarz sahibi duruşlarını kaybetmeden giyime devam edilir.