23 Ürün Mevcut
Yeni
299,99 TL

Çok Satanlar


Kadın Spor Giyim

Kadın Spor Giyim

Spor, yaşam kalitesini her açıdan geliştiren ve herkesin yapması önerilen aktivitelerden birisidir. Bu gerekli aktiviteyi konforlu şekilde tamamlamak ve yüksek verim elde etmek için özel olarak tasarlanmış kıyafetler giymek gerekir. Kadın spor giyim kategorimiz, farklı egzersiz türlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz kıyafetleri bir arada sunar. Spor sırasında hissettiğiniz rahatlığın, hareket özgürlüğünün ve desteğin artırılmasına yardımcı olur.

Kategorimizde sunulan giyim parçalarının her biri, spor sektöründe tecrübeli markalar tarafından üretilir. Uzun yıllarda kazanılan tecrübeyi kıyafet tasarımların yansıtan markalar, giyim tarzına da önem verir. İşlevsel özellikleri oldukça yüksek olsa da kıyafetlerin sağladıkları bununla sınırlı değildir. Kadın spor giyim ürünlerinde yer alan parçalar, estetik beklentilerinizi karşılayan, harika bir tarza sahip kıyafetlerdir. Spor sırasında tarzınızı korumanıza ve harika kombinler elde etmenize yardımcı olur.

Kadın Spor Giyim Modelleri

Kadın spor giyim parçaları, kendi içerisinde iki alt kategoriye ayrılabilir. Bu kategoriler, üst ve alt giyim olarak iki adlandırılır. Alt giyim parçaları arasında en çok tercih edilen modellerden birisi eşofman altlarıdır. Yüksek hareket özgürlüğü ve pratik giyim süreci, spor için ideal bir tercih olmasını sağlar. Yumuşak kumaş yapısı, cildin en hassas olduğu anlarda bile herhangi bir tahrişi engeller. Cepleri bulunan eşofman altı modelleri, spor sırasında küçük eşyalarınızı koymanız için bir alan yaratır.

Üst giyim parçaları arasında yer alan ceketler, kategorimizin popüler ürünlerinden bir diğeridir. Sweatshirt tarzında tasarlanmış bu ceketler, özellikle açık havada yapılan egzersizler için idealdir. Şapkası yardımıyla rüzgâr gibi çeşitli hava koşullarına karşı koruma sağlar. Kolların ve üst gövdenin soğuktan korunmasına yardımcı olur. Fermuarlı tasarımı, giyim sürecini pratik hale getirmek için eklenmiş bir ayrıntısıdır. Eşofman altlarıyla harika bir uyum sergileyen ceketler, birlikte kombinlenebilir.

Kadın Spor Giyim Fiyatları

Kadın spor giyim parçalarının çeşitlerine bağlı olarak fiyat aralıkları değişir. Up&Up’a özel indirim fırsatlarıyla sunulan bu kıyafetler, tüm egzersiz türlerinde tercih edilebilir. Nefes alabilir kumaş yapısı, terlediğiniz anlarda bile konforun korunmasını sağlar. Vücudu doğru şekilde destekleyen kıyafetler, her egzersizle sınırlarınızı zorlamanıza yardımcı olur. Performansınızı artıracak, konforunuzu yükseltecek ve sporu daha keyifli hale getirecek kıyafetlere kampanya fırsatları ile ulaşabilirsiniz.

Spor Kıyafetleri Online Satış

İnternet üzerinden alışveriş konforuyla sunulan kadın spor giyim kategorimiz, egzersize uygun kıyafetlere ulaşmayı kolaylaştırır. Beğendiğiniz renk ve tasarımdaki kıyafetlere, evinizin konforundan ayrılmanıza gerek kalmadan sahip olabilirsiniz. Kıyafetlerin kendi sayfalarında sunulan beden seçeneklerini görebilir, aralarından kendi ölçülerinize uygun olanları sepetinize ekleyebilirsiniz. Farklı vücut ölçüleriyle uyumlu beden seçeneklerinin bulunması, spor sırasında konforun sağlanması için oldukça değerlidir. Vücut hatlarınızı doğru şekilde saran kıyafetler ile egzersizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kendi bedeninize uygun tüm spor kıyafetlerine, Up&Up pratik online satış süreci ile ulaşabilirsiniz.